Zákaznická podpora > poruchy a odstávky

Upřesnění k havárii TV z VS Rabasova.

Po páteční havárii, kdy se od hlavního vedení v topném kanálu (TK) pnutím utrhla přípojky teplé vody (TV) pro dům v Olbrachtově ulici vedle výměníkové stanice (VS) Rabasova, k jejímuž úplnému zatopení pro včasný zásah naštěstí nedošlo, se po odčerpání vody operativně podařilo obnovit dodávky TV alespoň pro objekty v Krčské ulici a v Olbrachtově ulici směrem k ulici Na Strži.

Pro možnost obnovení dodávek TV i pro zbývající objekty v Olbrachtově ulici směrem k Budějovické bylo nezbytné VS Rabasova dnes zcela vypnout s předpokladem obnovení dodávek TV v průběhu následující noci. Jedná se však nyní pouze o dočasnou opravu, než bude projednána s příslušným SVJ úplná výměna připojení objektu způsobem odpovídajícím provedení hlavního vedení TK.

Z důvodu bezpečnosti provozu i ochrany technologie VS a dalšího majetku budou do provedení dalších technických opatření možné dodávky TV pouze mimo hodiny nočního klidu, a to zejména do části Olbrachtovy ulice směrem k Budějovické. Ostatním objektům se pokusíme dodávat TV opět trvale.

Při realizaci definitivní opravy, kterou je nezbytné provést do zahájení topné sezóny, bude dodávka TV opět zhruba na den přerušena. Omlouváme se všem za způsobené komplikace.

© 2011 4-Energetická, a. s. Powered by PubliX